אתר קיבוץ בארי
חסר רכיב

מוסף ספורט 13.10.09

13/10/2009
מוסף ספורט 13.10.09

 

 

מס' 15529

יום שלישי

כ"ה בתשרי, תש"ע

13.10.2009

       

 

 

           

 

כדורסל

 

ליגה לאומית:  הערב זה מתחיל

אחרי קיץ שלם של הערכות, ניחושים, פירוקי קבוצות ואיחודם מחדש, רמזים, מכשפים וקוראות בקפה, הרגע הגדול הגיע.

הערב בשעה 19:00 תארח הפועל בארי את אליצור כוכב יאיר/כפר סבא, במסגרת המחזור הראשון בליגה הלאומית.

חלום העונה השנייה התגשם, ותודה לנס ציונה.

הטכסים ידחו למשחק הבית הבא, בו נארח ביום רביעי הבא, את מכבי ראשון לציון מליגת העל, במסגרת הגביע.

 

התרומות

הגענו כבר ל- 17,000 ₪ מבארי בלבד, וננסה בזמן הקרוב לגייס עוד קצת. ראו זו כמנוי/תרומה שלכם למפעל המבורך שנקרא הפועל בארי וזקוק לכם ביציע וגם בעזרה כספית.

 

סגל הקבוצה: מתבסס על השלד מהעונה הקודמת -  איתי כהן (שלא ישחק בשל פציעה), יונתן נווה, הרן שיפמן, מתיו קפלן, דורון קצף, אלעד כנפו, דרור אהרון וויטלי דינין. אליהם מצטרפים אנדרו סאלופ שהגיע מבנימינה, עוז סמוכה שחזר אלינו, והצעירים בני ה- 18, גיל שטיין מיד מרדכי, 1.98 מ' והרכז רז מאייר מבית גוברין.

 

כבוד הרב: הרב קורטני herb Courtney, יעלה מחר על הפרקט כזר של בארי, הרב בן ה- 25, מתנשא לגובה 2.01 מ'. הוא בוגר אוניברסיטת דלוואר והגיע אחרי עונה בליגה הארגנטינאית. בארגנטינה הוא שיחק בקבוצה בעלת שם לא קצר – אסוסיון קוימסה סנטיאגו דל אסטרו.

 

לוח המשחקים: מפגשים ראויים לציון – ב- 27 לאוקטובר נארח את מכבי אשדוד עם יוני דרעי. ב- 10 לנובמבר נארח את אליצור יבנה, "המנחוסית" מאשתקד. ב- 22 לדצמבר יחזור הנה שי ברוך במדי עירוני קרית אתא. ב- 5 לינואר דרבי הקיבוצים, מארחים את יקנעם/מגידו. ב- 23 לפברואר, סי ג'יי חוזר לנגב! עם אליצור רמלה. ב- 9 למרץ העולה מבאר יעקב תתארח וב- 23 למרץ מ.כ. הבקעה שמכוונת גבוה.

 

הקבוצה האורחת: אליצור כוכב יאיר/כפר סבא, איחוד של כוכב יאיר מהעונה שעברה עם העיר השכנה. בעמדת הזר ריימונד היקס, פורוורד, בוגר אוניברסיטת מיאמי. שחקנים מובילים – יואב אלטר, תומר אטלס, אבירם זליקוביץ', שלומי הרוש, נדב לוי ועומר רוב.

 

עדכונים נוספים באתרי האינטרנט  WWW.CADURSAL.CO.IL או  WWW.SAFSAL.CO.IL

אתר כדורסל עדיין לא התחיל לפעול נכון לאתמול, אבל אמור להתחיל לפעול מהערב. בכל מקרה אתר ספסל מספק את הסחורה עם כתבת הכנה ענקית לליגה, של האוהד הראשי של בארי באתר, אלירן כהן.

                                                                                                                                        יובל בר.             

בהצלחה הפועל בארי

           

      

 
חסר רכיב