חסר רכיב

אוהד כהן

אוהד כהן
-
10.6.1980 - 7.10.2023
אוהד היה הבן השלישי של יונה ודוד, וגם בן כיתת אלה. ילד עדין ונבון שקל להתאהב בו. צנוע וקורן כמו יונה.
הוא אהב לעסוק בפעילויות ספורט מגוונות: כדורגל, כדורסל, טניס. תמיד חתר באופן עקבי למצוינות -
מבלי לבלוט ולהתחרות. היה לו קשר מיוחד עם אביו דוד, ויחד היו נוסעים לאירועי ספורט.
בתום הלימודים במעלה הבשור, התגייס לצבא ושירת בחיל השריון. לאחר השחרור נסע ל’טיול הגדול’ במזרח ובאוסטרליה, חלק מהזמן יחד עם עידו אחיו.
כשחזר לקיבוץ, עסק בתחומי עניין רבים ומגוונים. מתוך אהבה למוסיקה החליט להתמקצע כדי-ג’י, ופתח את חברת LOUD . אוהד נתן שירותי מוסיקה למסיבות, מועדונים ואירועים והיה בין הדי-ג’י המובילים  בדרום. האבל על מות אביו לא אפשר לו לשמוח במסיבות האלה, והוא התמסר לתחום הספורט והכושר.
משם התפתח לכיוון תורת עמידת ידיים. לדבריו, העדיף ללכת על הידיים ולא על הרגליים. וגם בתחום זה הצטיין. מתוך אהבת אדם, בנדיבות והמסירות האופייניות לו, העביר סדנאות חינמיות בתחום, וראה בכך שליחות.
במקביל, עבד בדפוס בארי כעורך דאטה. והרחיב את ידיעותיו בתחום המחשבים. בשנים האחרונות יצא לעבודת חוץ ותפקד כמנהל פרויקט saleforce באלעד מערכות. הוא בנה קורס הכשרה והעביר אותו לעובדים. בתפקידו האחרון ניהל את מערכת ה saleforce עבור חברת שטראוס. אוהד שמח והתגאה בהתנסות הזאת מחוץ לקיבוץ.
את סנדרה אשתו הכיר במהלך משחק כדורסל של אחיו איתי. היתה זו אהבה ממבט ראשון, והאגדה מספרת שמיד פנה לאחותה כדי לברר אודותיה. הם נישאו ב - 2013, בנו את ביתם בבארי, והביאו לעולם שלושה ילדים אהובים שמילאו את עולמם. המושג משפחה היה בעיני אוהד ערך עליון. לאחר שאחיו פנו לעיסוקים שונים בחו”ל, אוהד שנשאר בקיבוץ נטל על עצמו את הדאגה לאמא.
ב 29.12.2.22 נולדה הבת מילה, שהביאה לבית אור ואהבה. במשך תשעה חודשים הספיקו כולם להנות מההרמוניה המשפחתית שמילה יצרה סביבה. שלמות משפחתית, עד אותה שבת ארורה.
בשבת בבוקר נכנסו אוהד, סנדרה ושלושת הילדים לממד. אוהד נלחם להגן על משפחתו כשמחבלי החמס ניסו לפרוץ את הדלת. קריאותיו לעזרה לא נענו. סנדרה נפצעה קשה. הבנים ליאם ודילן ניצלו, מילה ואוהד נרצחו.
יהי זכרם ברוך.
חסר רכיב