title
דף תרבות - 2.4.2010
דף תרבות - 2.4.2010
 

דף תרבות

 

 

 

2.4.2010

 

 

 

 

פסח שני – חג העומר

ביום ראשון 4.4.2010 , ערב חג שני, בשעה 17:00 בחלקת השדה צפונית מערבית לבית הקברות, נקיים את חג העומר והפעם במתכונת קצת שונה.

בתוכנית: ריקוד של ילדי הגנים וקציר חיטה עם טובי הקוצרים ומיטב המאלמות בבארי. בהמשך, נשיר ונחגוג את מיטב שירי פסח ושירי האביב עם יוסי הרי וגליה  צור, ונתופף על כדורי ענק עם ברק צור. יהיה אביבי מאד, חגיגי מאד וקצבי מאד.              

כולם מוזמנים!

 

מועדון הסרט

ביום חמישי 8.4.10 בשעה 20:45 במועדון יוקרן הסרט "חיבוקים שבורים" של הבמאי אלמודובר.

עלילת "חיבוקים שבורים" מתמקדת בבמאי מצליח ועיוור בשם מתיאו שמסתבר כי לא נולד עיוור וההתבוננות בחייו בהווה נקטעת עם ביקור פתע מהעבר הכואב. בבת אחת נזרקת לה העלילה אחורה כדי לספר את מה שהפסיד הצופה ועיקר העלילה נגלית לפנינו. לנה (פנלופה קרוז), צעירה יפה ומוכשרת- נקלעת לסיפור אהבה עם הבוס המיליונר שלה ארנסטו, ובחלוף זמן קצר היא מבקשת לנסות קריירת משחק. כך היא פוגשת במתיאו, ובין השניים מתפתח רומן סוער מאחורי גבו של ארנסטו הקנאי, ושל ג'ודית העוזרת והמפיקה של מתיאו. העלילה מסתבכת בעקבות הרומן האסור, ועל רקע עשיית הסרט עליו עובד מתיאו בכיכובה הראשי של לנה, ובשל הנסיון של כולם לסיימו בכל מחיר. סרט מורכב, איכותי ומרגש. לצופים מובטח פסקול מרשים, סצנות מעוצבות וצבעים בוהקים, כמיטב יכולתו של אלמודובר.

 

יום שישי 16.4.10 בשעה 21:00 בבית העם "סיפור אהבה ארץ ישראלי"

מונודרמה מאת פנינה גרי. שחקנית: עדי בילסקי בגלום מלא מרץ וחן. בימוי מלא המצאות של פנינה גרי. פגישה מקרית מציתה "אהבה ממבט ראשון" על רקע האירועים הסוערים של קום המדינה. דרמה מרגשת ואינטימית שמאירה את הזמן והמקום. מבוסס על ספור אמיתי.  דמותו של עמי מבוססת על דמותו של עלי בן צבי ז"ל, בנו של יצחק בן צבי, לימים נשיא המדינה ורחל ינאית בן צבי – דמויות מפתח בהיסטוריה הישראלית. ההצגה מוקדשת לזכרו של עלי ז"ל.

"תיאטרון חי, מרשים ומרגש. הישג נדיר של שחקנית, חוויה שאסור להחמיץ!

 

מפגשים מהסוג השלישי

ביום חמישי 14.4.10 נארח במועדון את ישי אדמתי שישתף אותנו בחוויות שהביא עימו מסיביר הרחוקה.  הציבור מוזמן - יהיה מעניין רשמו התאריך לפניכם.

 

אירועים בחסות הפאב

יום שישי 9.4.10 בשעה 22:00 בבית העם - יהודית רביץ. אפשר עדיין להרשם.

בשבועות 18.5.10 תופיעה להקת  ה"בלקן ביטבוקס".

 

בגלריה

הזדמנות אחרונה למי שעדיין לא ביקר בתערוכה ELSEWEAR, מקום אחר.

התארגנות עצמאית וספונטנית של קבוצת יוצרים ופעילי שטח בתחום האומנות ובתיעוד החברתי. כולם מוזמנים לבוא לבקר.

 

יום העצמאות, שבועות

אפשר עדיין להתנדב לרכז או לקחת  חלק באחד מצוותי החגים.

 

לונה-גל 2010

הכינו את האוהלים – אווררו את שקי-השינה, לונה גל 2010 –  הנה זה בא!

רשמו את התאריך:  שישבת 5/6/2010 – 4.

 

שבת שלום!