title
אתר נולד- ברוכים הבאים


לכבוד השנה החדשה, אנו מעלים לאוויר אתר חדש לקיבוץ. אתר זה יחליף את האתר הקיים ששירת אותנו נאמנה מספר שנים. 
בין השאר ובהתאם לפיתוחו יאפשר האתר מספר שירותים שייעודם להקל את התנהלות החבר ולהנגיש את המידע הקיבוצי לכולם. חלק מהמידע ומהאפליקציות יהיה זמין לעיני כל, וחלקן דורשות תהליך הזדהות עם סיסמא ושם משתמש וזמינות לחברי בארי בלבד. הן ייפתחו בהדרגה ותועבר להן הדרכה לפי הצורך.
בין האפשרויות שאתר זה טומן בחובו הן:
• תקציב אישי - כל חבר יוכל להיכנס לתקציב האישי שלו דרך האתר ולצפות בגרפי הצריכה שלו.
• סידור רכב - הנגשת סידור הרכב גם מחוץ לקיבוץ.
• הרשמות - הרשמות לארוחות, אירועים הופעות וכו'...
• קביעת תורים - קביעת תורים לרופא ובדיקות דם.
• תורנויות - קישור לדף התורנויות.
• ענפי עזר - קריאות שירות לענפי עזר.
• לוח מודעות
• ועוד..
בנוסף האתר יספק מידע וקישורים רלוונטיים ואולי אפילו את המידע הסודי שחושף מה יש לאכול בארוחת ערב מידי יום. האתר עולה לאוויר בהובלת אביבית שוורץ 
 ג'ון ובעזרתם של חברים רבים– ולכולם מגיעה המון תודה!
שנה טובה לכולם!

מעין - מגזר צרכני.


מתחברים למאה העשרים ואחתהאתר החדש שעלה הבוקר בשעה עשר מחבר אותנו לאפשרויות האינטרנטיות של המאה העשרים ואחת, ויהווה מרכז התקשורת האינטרנטי של בארי. ה'אבא' של האתר הוא מעין ברקאי שיזם ודחף לפיתוחו לאורך כל הדרך.
זהו אתר קהילתי שפותח על ידי 'מגוון אפקט' ונמצא בשימוש בקיבוצים וקהילות שונות. הוא ירכז בתוכו אפליקציות שימושיות, יהיה בו מקום מכובד לתכני בארי וליומון בראשם, גלריות תמונות, סרטונים ועוד. 

מקור מידע חשוב ומשמעותי לאתר הוא 'ויקיבוץ', מפעל תוכן חשוב בבארי שמילא עד היום במובנים רבים את החוסר באתר מעודכן ופעיל. קישורים רבים לכתבות עלינו באים ממנו  ובמעבר עם העכבר על הטקסט ב'אודות' תוכלו לראות עשרות קישורים לערכי 'ויקיבוץ' שהופכים את המידע לרב ממדי. 

מבצע 'צוק איתן' עיכב את העלאת האתר. עבדנו עליו עם אנשים מנירים, נחל עוז ושדרות, שהושבתו כולם בחודשיים האחרונים. עם זאת, מאחר והוא כבר היה בשלבים מתקדמים וכדי לא לעכב אותו לאחרי החגים ועוד הפתעות אחרות (בתקווה שלא יבואו) החלטנו להעלות אותו במתכונת זמנית. הדבר מורגש קודם כל במראה האתר שלא זכה לעיצוב מוסדר, אני מקווה שנזכה לעיצוב מושקע יותר בהמשך.

תפריטי האתר יתמלאו עם הזמן והמערכות שבו יופעלו ויוכרו לחברים בהדרגה כדי להקל על קליטתן. אך כבר עתה אני מאמינה שתמצאו בו הרבה עניין, תוכן ואפשרויות שלא הכרתם קודם וממליצה להיכנס אליו ולהכירו. בתוך האתר מוטמע דף הסבר מפורט שיישאר בו באופן קבוע ובתחילה יהיה קישור אליו במבזקים.

האתר יעודכן באופן שוטף והוא של כולנו. בכוונתי לשתף חברים בתכני האתר ואשמח לקבל טקסטים, סרטונים, וצילומים דרך 'צור קשר למנהל האתר'. אתם מוזמנים גם להציע רעיונות ולהעיר הערות והארות.

תודות ל: ישראל נטע- שהחל בפיתוח האתר ועזר במידע בהמשך, שביט ברגלס ואורלי קיניסו שהתגייסו אד הוק לעיצוב הזמני, יגאל זורע- ייעוץ גרפי בשלבי ההקמה, דונדי שוורץ- צילומים, עופר גתי- צילומים ועזרה טכנית, ולמתנדבים שחילקו את דפי הסיסמאות לתאים.

שנתחדש כולנו עם השנה החדשה ונרחיב את גבולותינו (האינטרנטיים, לא המדיניים).

אביבית שוורץ ג'ון